09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

خرید استوپ شیشه سکوریت همراه با لیست قیمت + 20 مدل جدید

لیست قیمت استوپ شیشه سکوریت .به طور کلی استوپ یک دستگاه بدون برق است که شیشه ها بر روی آن نصب می شوند و هنگام باز شدن درب به صورت اتوماتیک بسته می شود . به این درب ها خود برگردان هم نیز می گویند . انواع استوپ شیشه سکوریت مانند استوپ روکار شیشه سکوریت ، پمپ شیشه سکوریت ، قیمت استوپ شیشه سکوریت پرشیا  و .. را در لیست زیر مشاهده کنید. سعی کرده ایم پایین ترین قیمت استپ درب سکوریت تهران و ترمز شیشه سکوریت را داشته باشیم.

 استوپ شیشه نشکن پناس
استوپ شیشه نشکن پناس
  900,000 تومان
کد کالا : SPE201
توضیحات بیشتر
استوپ شیشه نشکن مدرن
استوپ شیشه نشکن مدرن
  580,000 تومان
کد کالا : SNA201
توضیحات بیشتر

استوپ شیشه سکوریت

از دیگر محصولات مرتبط با شیشه سکوریت که در این مقاله می خواهیم شما عزیزان را با آن آشنا کنیم، استوپ شیشه سکوریت می باشد. به طور کلی استوپ یک دستگاه بدون برق است که شیشه ها بر روی آن نصب می شوند و هنگام باز شدن درب به صورت اتوماتیک بسته می شود . به این درب ها خود برگردان هم نیز می گویند .در هنگام نصب و اجرای درب های شیشه ای از استوپ شیشه سکوریت جهت باز و بسته شدن نرم، آسان و ایمن درب ها مورد استفاده قرار می گیرد.
داخل استوپ با نوعی روغن پر می شود تا نوسانات و تغییرات  دمایی در فصول مختلف سال بر حرکت روان و آسان درب تاثیر بدی نگذارد. زیرا سرما و گرما عواملی هستند که بر حرکت روان و نرم درب تاثیرگذار هستند و می توانند آن را دچار مشکل کنند.
استوپ شیشه سکوریت خود دارای انواع متفاوتی می باشد که به توضیحاتی در مورد انواع آن ارائه می دهیم.

استوپ توکار شیشه سکوریت

اواین مدل از استوپ شیشه سکوریت ، استوپ تو کار می باشد که در واقع از استوپ شیشه سکوریت تو کار برای درب هایی که تردد در آن مکان زیاد انجام می گیرد استفاده می شود . در مکان هایی که میزان رطوبت هوا بالاست یا درب به طور دائم در برابر شستشو قرار می گیرد، داخل استوپ را به وسیله ی پارافین و یا گریس پر می کنند تا از نفوذ آب به داخل استوپ جلوگیری شود. در غیر این صورت نفوذ آب باعث زنگ خوردگی واشرهای داخل استوپ می شود و در نتیجه استوپ کارایی خود را از دست می دهد و باید یا تعمیر و یا تعویض شود . 
برای نصب این مدل استوپ ها بر روی شیشه نیاز به جاسازی بر روی زمین می باشد، به طوری که در مکان نصب به ابعاد قوطی استوپ در زمین برش داده شده، قوطی آن در زمین قرار گرفته و بعد استوپ در داخل قوطی جاسازی می گردد.

استوپ روکار شیشه سکوریت

مدل بعدی از استوپ، استوپ رو کار شیشه سکوریت می باشد که در واقع در زمانی که نتوانیم برای استفاده از استوپ شیشه سکوریت در زمین جاسازی داشته باشیم باید از استوپ رو کار استفاده نماییم.
از این نوع استوپ بیشتر برای مکان هایی استفاده می شود که امکان حفر زمین و کندن آن وجود ندارد و مستقیما بر روی درب نصب می شوند.
استوپ روکار شیشه سکوریت در دو نوع استوپ روکار سنگین و سبک موجود است که بسته به میزان ابعاد درب و وزن آن و نحوه ی باز و بسته شدن درب انتخاب می گردد. شیشه های دودبند و پارتیشن های شیشه ای از مناسب ترین گزینه ها برای نصب استوپ روکار شناخته می شوند.

نحوه نصب استوپ شیشه سکوریت و تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت - تعمیر استوپ

نصب استوپ شیشه سکوریت و تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت در منزل توسط خود شخص دارای محدودیت هایی است که تنها با روغن کاری ساده برطرف می شود. همانطور که می دانیم تنظیم استوپ شیشه سکوریت، یک کار تخصصی می باشد و نیاز به تجربه و مهارت دارد که بهتر است توسط افراد خبره در این کار و دارای تخصص انجام شود. 
با استفاده از چند روش ساده می توان عمر درب شیشه ای را افزایش دهیم و بدون صرف هزینه های بسیار در زمینه رگلاژ یا تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت می توانیم از درب شیشه سکوریت استفاده کنیم. ساده ترین روش برای تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت این است که می توانید مقداری گریس یا پارافین را داخل استوپ پر کنید زیرا روغن کاری استوپ باعث روان شدن استوپ شیشه سکوریت خواهد شد . 
مورد بعدی که در مراقبت و نگهداری از درب شیشه ای باید به آن توجه شود و عمر استوپ شیشه سکوریت را افزایش می دهد، مراقبت از استوپ شیشه سکوریت در زمان شستشوی انواع درب شیشه ای است و نکته ای که در این جا مورد اهمیت می باشد این نکته می باشد که که آب به داخل استوپ درب اتوماتیک شیشه ای نفوذ نکند زیرا با این کار دیگر نیاز به تعمیر و تنظیم استوپ شیشه سکوریت نخواهید بود و عمر درب شیشه ای افزایش پیدا می کند.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح