09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

انواع بست شیشه سکوریت با بهترین قیمت و کیفیت + 20 مدل جدید

بست شیشه سکوریت و نگهدارنده شیشه و  پایه نگهدارنده شیشه سکوریت و بست شیشه به دیوار یکی از یراق هایی است که دارای تنوع و کاربرد های متفاوتی در صنعت شیشه می باشند که برای متصل کردن شیشه به شیشه یا شیشه به دیوار کاربرد دارند که علاوه بر تنوع ظاهری بسیار زیاد و همچنین دارای تنوع متریال گوناگونی هستند از جمله متریال های به کار رفته در بست شیشه سکوریت استنلس استیل ، سرب خشک همراه با آبکاری ، آهن با آبکاری و آلومینیوم با روییه آنادایز و رنگ و آبکاری را می توان ذکر کرد. جهت خرید بست شیشه سکوریت ، اتصال استیل شیشه سکوریت و ... و یا اطلاع از قیمت دقیق نگهدارنده شیشه با بخش فروش فروشگاه یراق جو تماس بگیرید. 

بست دو تیکه کوچک
بست دو تیکه کوچک
  205,000 تومان
کد کالا : BVA005
توضیحات بیشتر
بست بازویی
بست بازویی
  520,000 تومان
کد کالا : BSS100
توضیحات بیشتر

اتصال شیشه سکوریت

شیشه ها برای آنکه بتوانند بصورتی ثابت نگه داشته شوند نیاز به پایه نگهداری شده دارند. که در متن زیر به بست شیشه سکوریت اشاره میکنیم. یراق آلاتی که بابت این کار تهیه و توزیع شده اند بصورتی ثابت و شیشه نشکن هستند. این بست ها در انواع و مدل های مختلفی تهیه شده اند. این فریم ها اطراف شیشه را نگه داری می کنند و آن را بصورتی ثابت در جای مناسب قرار می دهد و از افتادن شیشه جلوگیری می کنند. البته می توان گفت این نمونه از فریم ها کار اتصال شیشه را انجام نمی دهند و زمانی که شیشه ها در حالت زاویه دار می باشند نمی توان شیشه را در کنار هم قرار داد.
بست های شیشه سکوریت باعث ایجاد ارتباط بین شیشه ها می شوند که در مدل های مختلفی تولید شده اند و به همبن دلیل کاربردهای متفاوتی دارند.
 

بست شیشه سکوریت

شیشه ی سکوریت برای قابلیت اجرا و نصب شدن نیاز به ابزار آلات و یراق آلات متنوع که هر کدام در جای خود کاربرد مهمی را دارند، دارد . یکی از ابزار آلاتی که  قابل استفاده در شیشه های سکوریت و جهت نصب صحیح و استاندارد شیشه سکوریت می باشد بست های شیشه سکوریت می باشند که جهت اتصال شیشه با هر جسم دیگری تولید می شوند ، بست ها با توجه به محل نصب و کاربردی که دارند ، از جنس آلومینیوم، آهن و استیل می باشد و با طرح واشکال گوناگونی ساخته و عرضه می گردند. در بسیاری از  پروژه ها برای اتصال بین شیشه ها، شیشه به دیوار و شیشه به نرده از بست شیشه سکوریت استفاده می گردد. و با توجه به اطلاعات بالا میتوان کاملا بیان کرد که یکی از ابزار آلات بسیار پر کاربرد و لزومی می باشد . با توجه به توضیحاتی که در متن بالا ذکر شد می توان بیان کرد که  بست شیشه سکوریت در تکنولوژی شیشه ها، وسیله ای ضروری و بسیار کاربردی محسوب می گردد . 
استفاده و کاربرد از بست شیشه سکوریت در انواع مختلف تنظیمات شیشه های تجاری و خانگی رایج می باشد . بست ها در امتداد پله ها، در کنار بالکن ها، در لبه های اطراف استخر، نرده های روکش دار، قابلیت استفاده دارند. به طور کلی می توان گفت که جهت اینکه شیشه در جای خود قرار بگیرد، بست ها بهترین ابزار هستند.. پیشرفت در ساخت انواع مختلف بست شیشه سکوریت یکی از دلایلی می باشد که می توان شیشه را به صورت ها و اشکال مختلف، مورد استفاده قرار داد. استفاده از بست ها باعث می شود که با اطمینان شیشه در جای خود باقی مانده و از لغزش، جابجایی یا لرزیدن آن به طور کامل جلوگیری شود.
 بست شیشه سکوریت در جنس‌های مختلفی موجود است و متریال بست شیشه می‌تواند از جنس استیل، سرب، آهن با آبکاری و آلومینیوم با روکش می باشد.

انواع بست های شیشه سکوریت

بست شیشه به دیوار ، بست شیشه به شیشه ، بست نبشی ، بست اسپایدری ، بست 120 ، بست گرد ، بست بدون جاساز ، بست 40*80 ، بست 80*80 ، بست 80*30 ، بست 80*40 طلایی ، بست 108 ، بست گونیایی

بست شیشه به دیوار

بست شیشه به دیوار، جهت اتصال شیشه سکوریت به دیوار و یا پروفیل آهنی استفاده می‌شود. اتاق‌های پرو یا شیشه‌های ثابتی که برای جداسازی دو فضا از یکدیگر استفاده می‌شوند سبب اتصال شیشه به دیوار می‌شوند و بهترین ابزار برای فیکس کردن شیشه به دیوار کناری استفاده از  بست شیشه به دیوار می باشد جهت تحمل وزن بالاتر و مقاومت بیشار می توان از چند بست دیواری شیشه برای نصب استفاده شود. در ساخت این نوع بست، از واشر چوب ‌پنبه‌ای ضد زنگ استفاده ‌شده است و مقاومت بالایی در مقابل آب دارد.

بست شیشه به شیشه

این نوع بست که به اسن بست شیشه به شیشه شناخته شده می باشد ، جهت اتصال شیشه به شیشه کناری می باشد و فشاری بر روی شیشه ها وارد نمی‌کند. بست شیشه به شیشه می‌تواند جهت اتصال شیشه‌های عمود بر هم به ‌صورت 90 درجه و یا شیشه‌های موازی به‌ صورت صفحه‌ای باشد. جهت نصب بست شیشه به شیشه ابتدا باید جاسازی شیشه قبل از سکوریت شدن در لبه شیشه قرار بگیرد و معمولاً برای اتصال مقاوم‌تر دو شیشه به هم از دو عدد بست استفاده می‌شود.

بست نبشی

بست نبشی که به بست گونیایی شیشه سکوریت هم شناخته شده می باشد همانند نامش جهت استفاده در شیشه‌هایی که حالت 90 درجه یا گونیایی نسبت به هم دارند قابل استفاده می باشد. بست نبشی خود از دو نوع شیشه به شیشه و بست نبشی شیشه به دیوار می باشد که به ترتیب جهت اتصال دو شیشه یا اتصال شیشه به دیوار هستند و در جنس‌های مختلف آلومینیوم و استیل تولید و عرضه می‌شوند .

بست اسپایدری شیشه سکوریت

بست اسپایدری  به‌ گونه‌ای شیشه ‌ها را به هم متصل  و نصب می‌کند که کاملاً به صورت عایق باشد و آب یا هوا به هیچ گونه به داخل جریان پیدا نکند. بست های اسپایدری از جنس استیل ضد زنگ می باشد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و خود این نوع بست هم  به دودسته تقسیم می‌شود.
بست اسپایدری شیشه به شیشه و بست اسپایدری شیشه به دیوار
بست اسپایدری شیشه به شیشه که به صورت تک‌شاخ، دوشاخ، سه شاخ و چهارشاخ می باشد که هر نوع  برای نصب و اتصال نوع خاصی از شیشه استفاده می شود. بست اسپایدری شیشه به دیوار جهت اتصال شیشه به دیوار بوده و دارای زاویه قابل تنظیم با دیوار است.

بست 120

بست 120 یکی از بست های بسیار کاربردی و پرمصرف در  صنعت ساختمان به حساب می آید  که از یک ‌طرف به شیشه و از طرف دیگر به دیوار یا جسم فلزی متصل می شود  و وزن شیشه کاملاً بر روی بست می‌باشد. جنس این بست معمولاً از جنس استیل و یا روکش کروم می‌باشد.

بست گرد شیشه سکوریت

از بست گرد که نوع دیگری از بست های شیشه سکوریت می باشد، جهت اتصال شیشه به شیشه ی سکوریت استفاده می شود. زمانی که دو شیشه سکوریت یا چهار شیشه به صورت ثابت در یک مکانی اجرا شده باشد، جهت اتصال شیشه ها به صورت موازی از بست گرد شیشه سکوریت استفاده می شود. همانطور که مشخص است برای اتصال شیشه ها به یکدیگر از بست استفاده می شود که نیاز به جاساز بر روی شیشه (جاساز بر روی شیشه می بایست قبل از سکوریت شدن شیشه ها انجام شود) دارد. این نوع از بست ها در دو رنگ نقره ای و طلایی طراحی و تولید و به بازار عرضه شده اند.

بست بدون جاساز شیشه سکوریت

بست بدون جاساز به اسم بست 108 شیشه سکوریت هم شناخته شده می باشد و در این نوع بست احتیاجی به ایجاد جاساز بر روی شیشه وجود ندارد و برای شیشه هایی که از قبل نصب ‌شده و نیاز به بست دارند استفاده می‌شود.  بست 108 شیشه سکوریت، جهت جلوگیری از لغزیدن و تکان‌های شیشه بوده و از طرف دیگر به دیوار یا زمین فیکس می‌شود.

بست 40*80

از این نوع بست برای اتصال دو شیشه با زاویه 180 درجه استفاده می شود. بست 80*40 برای مهار لرزش و فیکس کردن دو شیشه ثابت با ابعاد نسبتا بزرگ کارایی دارد که جاساز آن روی شیشه قبلا در کارخانه جایگذاری شده نصب می گردد. دارای تنوع شکل و جنس متفاوتی بوده که به بست 80*40 استیل 304 ، استیل خشدار، سرب خشک با روییه کرم اشاره کرد و از شکل های ظاهری آن می توان به بست 80*40 مربعی ، مربعی منحنی و نیم دایره می باشد.

بست 80*80

این بست کاملاً شبیه به بست 30*80 می‌باشد و تفاوت آن در شکل ظاهری است که مربعی شکل بوده و دارای قدرت نگه ‌داری وزن بیشتری نسبت به بست 40*80 و 30*80 می باشد.

بست 80*30

بصورت کمری روی شیشه های ثابت قرارمی گیرد و به شکل مستطیل می باشد.  به دلیل آنکه از بست 30*80 ابعاد بست می‌باشد که در عرض 80 بست شیشه سکوریت و ارتفاع 30 می‌باشد. و آلیاژ بست 30*80 استیل می‌باشد.

بست 80*40 طلایی شیشه سکوریت

کارایی مشابه بست های 80*40 عادی را دارد با این تفاوت که دارای روییه استیل طلایی می باشد و برای ست کردن با دیگر یراق های طلایی استفاده می شود ، جنس داخل آن نیز آلومینیومی بوده و دارای روکش پلاستیکی سیاه بوده که مانع زنگ زدگی آن می شود. 

بست 108 شیشه سکوریت

بست 108 به نام بست 120 بدون جاساز نیز شناخته می شود دلیل این نام گذاری نیز به خاطر این دلیل می باشد که برای نصب بست 108 روی شیشه نیازی به برش روی شیشه برای نصب نیست و وظیفه آن مهار شیشه ای که داخل آن قرار می گیرد وجلوگیری از ارتعاش شیشه می باشد و از یک طرف به جشم ثابت متصل می شود ( قوطی و ...) و از طرف دیگر شیشه را مهار می کند.

بست گونیایی شیشه سکوریت

بست گونیایی یا همان بست 90 درجه به نوعی از بست ها گفته می شود که برای ثابت نگه داشتن دو شیشه ثابت به  زاویه 90 درجه به هم استفاده می گردد. بست گونیایی شیشه سکوریت دارای تنوع جنس و متریال متفاوت بوده و نوع استیل 304 آن نیز موجود می باشد.

بست پوینت شیشه سکوریت

بست پوینت یا بست نرده استیل یا همان بست پایه می باشد که مقداری با بست هایی که تا به الان با آنها آشنا شدیم متفاوت بوده و برای ثابت کردن شیشه تراس و نرده های شیشه‌ای بکار می‌رود. بست پوینت از یک طرف به شیشه و از طرف دیگر به دیوار متصل می باشد. در استفاده از بست پایه نرده استیل شما نرده‌هایی یک دست و با ظاهر بسیار زیبا و با کیفیت را خواهید دید، که شیشه بدون هیچ‌گونه فریمی ثابت مانده و بر روی زمین فیکس شده است. بست پوینت و بست نرده استیل هر دو برای مهار کردن شیشه نرده استفاده می‌شوند با تنها تفاوتی که بست پوینت به زمین و بست نرده استیل به کمر شیشه متصل شده است. بست نرده استیل جهت حفظ تعادل از اتصال یک‌پایه مربعی و بست به وجود آمده است و معمولاً از جنس استیل مرغوب می‌باشد.

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح