09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

دستگیره حوله ای

دستگیره حوله ای به دلیل استفاده در محیط بسیار مرطوب حمام می بایستی دارای جنس ضد زنگ بوده و در رطوبت موجود دچار پوسیدگی نشوند.این نوع دستگیره ها از لحاظ ظاهری دارای ظاهری بسیار زیبا و مطلوب بوده که علاوه بر زیبایی دارای کارایی بالایی نیز می باشند که از جمله آنها می توان به استفاده از دستگیره حوله ای به عنوان آویز حوله نیز اشاره نمود .این نوع دستگیره ها دارای جنس استیل 304 بوده که می توانند براق یا مات و یا طلایی نیز باشند.

همه چیز در مورد دستگره حوله ای

یکی از یراق آلات وابسته به شیشه سکوریت دستگیره می باشد . به طور کلی به مجموعه ای از  یراق آلات شیشه سکوریت که باعث سهولت باز و بسته شدن درب شیشه سکوریت می شود را دستگیره شیشه سکوریت می گویند. 
این نوع از یراق آلات دارای مدل های و متریال های مختلفی می باشند . جنس دستگیره های شیشه سکوریت با نوع دیگر یراق آلات شیشه سکوریت متفاوت می باشد.  
بهترین و مقاوم ترین و  با کیفیت ترین دستگیره ی شیشه سکوریت در برابر رطوبت و شرایط جوی و محیط که دارای مقاومت بالا در برابر رطوبت می باشد از جنس استیل ساخته شده و یا از ترکیبات استیل و پلاستیک در آن استفاده شده است. استفاده  ازمتریال جهت ساخت این نوع از دستگیره ها با توجه به نوع کاربرد آن مشخص خواهد شد . 
با توجه به عواملی همچون مکان قرارگیری  شیشه سکوریت ، جنس و نوع دستگیره مورد استفاده هم متفاوت می باشد. به طور مثال دستگیره  ای که در مکان ها تجاری مورد استفاده قرار می گیرد کاملا متفاوت با دستگیره هایی می باشد که در منازل و مکان  های دارای رطوبت همانند استخر و حمام استفاده می شود .  دستگیره های با روکش و ساخته شده از جنس استیل دارای مقاومت بالا  در برابر رطوبت و بارندگی می باشد و سعی می شود که در مکان های دارای رطوبت بیشتر از این متریال استفاده شود.
از انواع این دستگیره ها دستگیره ی حوله ای می باشد . 
دستگیره های از نوع حمامی در مدل های دستگیره ی تکی ، دو سوراخه و حوله ای موجود می باشند که جنس آن ها عموما از استیل می باشد. دستگیره های حمامی در رنگ های مات ، براق و طلایی ساخته و در بازار عرضه می شوند. دستگیره های دو سوراخه آکس های مختلفی دارد که با توجه به ظاهر دستگیره آکس آن متغیر است. دستگیره ی حوله ای یک طرف به صورت آویزحوله و طرف دیگر درب به صورت دستگیره مورد استفاده قرار می گیرد که بنا به سلیقه می توان طرف دستگیره آن را حذف کرد.
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح