ارسال پیغام در واتساپ
امروز دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
44385483
09909777085

درزگیر و ضربه گیر شیشه سکوریت

ضربه گیر شیشه سکوریت
ضربه گیر شیشه سکوریت
کد کالا : ZXB014
توضیحات بیشتر
درز گیر شیشه میرال روبه کنار
درز گیر شیشه میرال روبه کنار
کد کالا : ZXB012
توضیحات بیشتر
درز گیر شیشه سکوریت رو به جلو
درز گیر شیشه سکوریت رو به جلو
کد کالا : ZXB013
توضیحات بیشتر
ضربه گیر آهن ربایی
ضربه گیر آهن ربایی
کد کالا : ZXB015
توضیحات بیشتر
درزگیر پارتیشن
درزگیر پارتیشن
کد کالا : DTE017
توضیحات بیشتر

درزگیر رو به جلو (درزگیر استوپی)

همانطور که از اسم محصول مشخص است از درز گیر رو به جلو یا همان درزگیر استوپی برای درب های استوپی و یا لولایی استفاده می شود جنس این درز گیر ها از پلاستیک فشرده بوده که شفاف می باشد. کابرد درزگیر رو به جلو ( درزگیر استوپی ) جلو گیری از ورود گرد و خاک و پر کردن فاصله بین درب شیشه ای و دیوار و یا پر کردن فاصله بین درب شیشه ای و شیشه کناری می باشد. درز گیر رو به جلو دارای ارتفاع 220 سانتی متر می باشد و به راحتی قابلیت نصب روی شیشه سکوریت را داراست.

ضربه گیر

ضربه گیر شیشه سکوریت که به اسم درزگیر پوفکی نیز سناخته می شود نیز دارای جنس پلاستیک فشرده می باشد که و قابلیت نصب روی درب های ریلی و کشویی و درب های استوپی را دارد. ضربه گیرهای شیشه سکوریت برای پر کردن درز بین درب شیشه سکوریت و شیشه و یا درب سکوریت با دیوار و یا درب سکوریت با فریم استفاده می شود . ضربه گیر ها در دو ارتفاع 220 سانتی متری و 250 سانتی متری موجود می باشند.

درزگیر رو به کنار

از درزگیر رو به کنار در دربهای کشویی یا ریلی استفاده می شود این نوع درزگیرها به اسم درز گیر لبه 3 سانتی متری نیز شناخته می شوند . درزگیر رو به کنار روی لبه درب کشویی استفاده می شود . این نوع درز گیر نیز به نوبه خود مانع از ورود گرد و خاک شده و از نفوذ هوای سرد نیز ممانعت می کند .درزگیر رو به کنار از لب پر شدن شیشه و همچنین از وارد شدن ضربه به شیشه که باعث شکست آن می شود جلوگیری می کند. ارتفاع این درزگیرها می تواند 220 یا 250 سانتی متر باشد.

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : تهران ، تهرانسر ، بلوار گلها ، بلوار یاس ، پلاک 20
تلفن مرکز تماس: 09909777085 /44385483-021
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح