09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

خرید درزگیر و ضربه گیر شیشه سکوریت با بهترین قیمت و کیفیت

درزگیر و ضربه گیر شیشه سکوریت و نوار شیشه سکوریت به عنوان یکی از یراق آلات شیشه سکوریت از جنس پلاستیک فشرده و شفاف بوده و روی درب های شیشه سکوریت نصب می شود. درزگیر شیشه سکوریت برای پر کردن فاصله و شکاف بین دو شیشه و همچنین جلوگیری از ورود گرد و خاک و سرما و آب باران و... استفاده می شود. این نوع درزگیرها دارای ظاهری زیبا و یکنواخت بوده و باعث می شود کار شما زیبایی مضاعفی را دارا باشد .استفاده از درزگیرهای روبه کنار یا روبه جلو باعث می شود تا درب لولایی و با استوپی قادر به باز شدن در یک جهت باشد. در زیر نمونه و مدل های مختلفی از درزگیر شیشه سکوریت مانند درزگیر H ، درزگیر پلی کربنات و سایر محصولات را می توانید مشاهده کنید.

درزگیر رو به جلو (درزگیر استوپی)

همانطور که از اسم محصول مشخص است از درز گیر رو به جلو یا همان درزگیر استوپی برای درب های استوپی و یا لولایی استفاده می شود جنس این درز گیر ها از پلاستیک فشرده بوده که شفاف می باشد. کابرد درزگیر رو به جلو ( درزگیر استوپی ) جلو گیری از ورود گرد و خاک و پر کردن فاصله بین درب شیشه ای و دیوار و یا پر کردن فاصله بین درب شیشه ای و شیشه کناری می باشد. درز گیر رو به جلو دارای ارتفاع 220 سانتی متر می باشد و به راحتی قابلیت نصب روی شیشه سکوریت را داراست.

ضربه گیر

ضربه گیر شیشه سکوریت که به اسم درزگیر پوفکی نیز سناخته می شود نیز دارای جنس پلاستیک فشرده می باشد که و قابلیت نصب روی درب های ریلی و کشویی و درب های استوپی را دارد. ضربه گیرهای شیشه سکوریت برای پر کردن درز بین درب شیشه سکوریت و شیشه و یا درب سکوریت با دیوار و یا درب سکوریت با فریم استفاده می شود . ضربه گیر ها در دو ارتفاع 220 سانتی متری و 250 سانتی متری موجود می باشند.

درزگیر رو به کنار

از درزگیر رو به کنار در دربهای کشویی یا ریلی استفاده می شود این نوع درزگیرها به اسم درز گیر لبه 3 سانتی متری نیز شناخته می شوند . درزگیر رو به کنار روی لبه درب کشویی استفاده می شود . این نوع درز گیر نیز به نوبه خود مانع از ورود گرد و خاک شده و از نفوذ هوای سرد نیز ممانعت می کند .درزگیر رو به کنار از لب پر شدن شیشه و همچنین از وارد شدن ضربه به شیشه که باعث شکست آن می شود جلوگیری می کند. ارتفاع این درزگیرها می تواند 220 یا 250 سانتی متر باشد.

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح