09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

یراق آلات اسپایدری

در گذشته نمای ساختمان ها بسیار متفاوت تر از نماهای امروزی که شاهد آن می باشیم بودند و دلیل این همه تفاوت در استفاده از یراق آلات و ابراز آلاتی بود که در نمای ساختمان ها به کار برده می شود. یکی از نماهای بسیار به روز و رایج که امروزه بیشترین استفاده در ساختمان سازی را دارد یراق آلات اسپایدری می باشد اما به دلیل هزینه ی بالا به دلیل مدرن بودن و کیفیت بالای این یراق آلات بیشتر در ساختمان های تجاری کاربرد دارد . 
اسپایدر نوعی نمای شیشه ای می باشد که با استفاده از  یراق آلات مخصوص به صورت نقطه ای به سازه متصل و محکم می شوند. یکی از متداول ترین نوع شیشه بدون فریم, شیشه اسپایدر می باشد که در نماهای ساختمان ها بیشترین استفاده را دارد.
علت نام گذاری این نوع شیشه به دلیل ظاهر عنکبوت مانند آن می باشد به همین دلیل به این نوع شیشه شیشه اسپایدر می گویند  . در نمای شیشه ای اسپایدر از شیشه سکوریت لمینیت و یراق آلات اسپادری استفاده می شود. در ساختمان های قدیمی شیشه توسط یک قاب یا فریم در نما نصب می شد اما  امروزه با پیشرفت صنعت شیشه نمای شیشه ای بدون فریم و به وسیله یراق آلات اسپایدر در یک محور در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. 

اسپایدر چهار شاخ استیل

این ابزار آلات اسپایدری چهار شاخ بیشترین کاربرد و استفاده را در سازه‌های فلزی دارد. در سازه های فلزی از یک سیستم تار عنکبوتی شکل از جنس استیل برای نصب نمای اسپایدر استفاده می‌شود که وزن شیشه را به سازه نما انتقال می‌دهد و همین مورد باعث می شود که نمای در محل نصب شده ثابت بماند .

پیچ‌های روتل

کاربرد این نوع از پیچ ها به این صورت می باشد که وزن شیشه سکوریت و شیشه لمینت را به اسپایدر چهار شاخ انتقال می دهد و باعث حفظ شکل ظاهری نما و سازه می شود و می توان گفت که پیچ های روتل بیشترین کاربرد را در ماندگاری نمای اسپایدر ایفا می کند.

یراق آلات اسپایدر کلمپ

یراق آلات اسپایدر کلمپ که نوع دیگری از یراق آلات اسپایدر می باشد ابزاری می باشد که با استفاده از این آن دیگر نیازی به سوراخ کردن شیشه برای نصب یراق نیست. در واقع یراق آلات مابین شیشه‌ها جای گذاری می شود . از اسپایدر کلمپ در ساخت شیشه‌های دوجداره استفاده می‌شود. در این حالت بین جداره‌های شیشه با گاز آرگون پر شده و یراق بین دو جدار قرار می‌گیرد. به لحاظ ظاهری اسپایدر کلمپ شبیه به صلیب است و قادر به اتصال شیشه نشکن به سازه نمای ساختمان است.

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح