09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

استاندارد تست شیشه سکوریت

همانطور که میدانید شیشه ی سکوریت یکی از انواع پر کاربرد شیشه محسوب میشود و در بسیاری از صنایع قابلیت استفاده دارد . از ویژگی های بارز این  نوع شیشه مقاومت و استحکام بالا در برابر عوامل بیرونی می باشد . مراحل سکوریت نمودن شیشه، عملیاتی بر پایه حرارت دهی است که بر روی انواع شیشه از جمله شیشه های معمولی، رفلکس، رنگی و لعاب خورده قابل انجام می باشد. این نوع از شیشه مقاومت بسیار بالایی تا حدود ۵ برابر نسبت به شیشه های معمولی دارد.
از ویژگی های مهم و بارز این نوع شیشه که باعث وجه تمایز آن با سایز شیشه ها شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد :
شیشه سکوریت پس از شکستن به قطعات ریز و با لبه صیقلی تبدیل می شوند که لبه های آن غیر برنده خواهد بود و میزان آسیب رسانی و خطر آن به افراد، بسیار کاهش پیدا می کند. 
سطح شیشه کاملا صاف و یکدست می باشد . 
استاندار بودن ابعاد شیشه و عدم تغییر در اندازه های شیشه بعد از سکوریت شدن
مقاومت بالا در برابر فشار 
مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت 
عدم تغییر رنگ با گذشت زمان
بهتر است که جهت تشخیص کیفیت و اصل بودن شیشه های سکوریت عرضه شده در بازار مواردی که باید شیشه دارا باشد را بدانیم تا در هنگام انتخاب و خرید دچار اشتباه نشویم . شیشه سکوریت اصل باید تمام ویژگی هایی که برای یک شیشه سکوریت نام بردیم را علاوه بر موارد زیر دارا باشد . درج نشان استاندارد ایران بر روی شیشه - عدم وجود اعوجاج و موج در شیشه - وجود دیاموند براق در لبه های شیشه -  عدم آسیب پذیری به لبه های شیشه در هنگام برش – عدم وجود تاب بر روی شیشه و تبدیل به تکه های بسیار ریز در صورت شکستن . یک شیشه ی سکوریت با کیفیت باید تمامی موارد و ویژگی های ذکر شده در متن را دارا باشد و تنها بسنده کردن به یکی از موارد کافی نمی باشد و باید تمامی استاندارد های ذکر شده را داشته باشد تا بتوانیم بگوییم که این نوع شیشه یک شیشه ی سکوریت با کیفیت می باشد . 
 
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح