09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

بالکن شیشه ای چه معایب و مزیت هایی دارد ؟

معایب بالکن شیشه ای
معایب و مزایای بالکن شیشه ای را در این مقاله قصد داریم مورد بررسی قرار دهیم . یکی دیگر از اجزایی که در صنعت ساختمان سازی بسیار پر کاربرد شده است و امروزه از آن بسیار استفاده می شود ساخت بالکن شیشه ای می باشد. ساخت این نوع از بالکن ها دارای مزایا و معایبی می باشد که ما شما عزیزان را با این موارد آشنا خواهیم کرد. در ابتدا شما را به مشاهده نمونه مدل های بالکن شیشه ای به صورت فیلم دعوت می کنیم . تصاویر بالن شیشه ای نمایش داده شده در فیلم ، از اخرین نمونه و مدل های استفاده شده در دنیا می باشد.
اگر بخواهیم معایب بالکن شیشه ای را بیان کنیم ، موارد زیادی قابل ذکر نیست و در حقیقت نسبت به قواید و ویژگی های مهم و جذاب بالکن شیشه ای ، معایب آن به چشم نمی آید . از مهمترین و شاید تنها معایب بالکن شیشه ای می توانیم به خطر شکستگی آن اشاره کنیم . البته این اتفاق در زمانی می افتد که از شیشه های معمولی و نامرغوب و نازک استفاده کنیم و در صورتی که از شیشه های لیمنت و یا شیشه سکوریت استفاده کنیم دیگر خطر شکستگی شیشه بالکن کاملا از بین خواهد رفت . همچنین توصیه اکید می کنیم در هنگام خرید و انتخاب یراق شیشه بالکن ، دقت لازم را داشته باشید.
شیشه های بالکن یا همان بالکن شیشه ای دارای انواع متفاوتی می باشد که در ادامه انواع آن را ذکر خواهیم کرد و توضیحات مختصری در مورد این نوع از شیشه های بالکن ارائه خواهیم داد. 
بالکن شیشه ای
شیشه های بالکن بدون قاب
این نوع از شیشه های بالکن که  شیشه های فریم لس هم نامیده می شوند ، نوعی از بالکن شیشه ای هستند. این نوع از بالکن های شیشه ای تنها دارای یک پنل می باشد و یک دید کامل از غضای خارجی به ما خواهد داد و همینطور یک دید کامل هم از بیرون به داخل به دلیل اینکع هیچ گونه اتصالی جز چند پروفیل در نصب آنها به کار برده نمی شود خواهد داد و  همین علتی برای دید شفاف و بدون مانع، از محیط خارجی ساختمان می باشد. 
شیشه بالکن ریلی 
این نوع از شیشه های بالکن از چند پنل شیشه ای هم اندازه در کنار یکدیگر تشکیل شده است که پروفیل ها به صورت عمودی بر روی دیوار متصل خواهد شد و از قسمت بالا و پایین به وسیله ی چرخ هایی که دارند بر روی پروفیل های آلومینیومی وصل شده در کف و سقف بالکن به حرکت در می آید.
بالکن شیشه ای چیست
بالکن پنجره ای
 این نمونه از بالکن های شیشه ای همانند نامش همانند یک پنجره باز و بسته می شود البته توع دیگری هم از این نوع بالکن وجود دارد که از یک سری نرده های شیشه ای که  در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است 
شیشه بالکن تاشو
این نوع از شیشه دارای پنل هایی می باشد  که در زمان حرکت، در کنار هم جمع شده و بر روی هم قرار می گیرند.
برای این نوع از بالکن های شیشه ای نمی توانیم معایب بسیار بزرگ و چشم گیری را بیان کنیم اما به طور کلی یکی از معایبی که می توان برای این شیشه ها نام برد، در بعضی مواقع کاربرد شیشه های بسیار معمولی و نازک برای استفاده از این بالکن های شیشه ای می باشد که خطر شکستگی و احتمال حادثه را افزایش می دهد که ما این عیب را می توانیم با استفاده از شیشه های سکوریت کاملا از بین ببریم .
انواع بالکن شیشه ای
پس در هنگام انتخاب بالکن شیشه ای حتما باید به نوع شیشه و میزان ضخامت آن و یراق شیشه بالکن توجه کرد  در غیر این صورت می تواند عوارض و خطرهای جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد . 
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح