09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

انواع یراق آلات پارتیشن شیشه ای با قیمت عالی و بهترین کیفیت

یراق آلات پارتیشن شیشه ای در معماری امروزی بسیار محبوب هستند و در مکان‌های مختلفی مانند مراکز خرید، هتل ها، ادارات، فرودگاه ها و غیره دیده می‌شوند. یراق آلات شیشه ای از نظر طراحی زیبا هستند و شفافیتی را به ارمغان می آورند که جلوه ای درخشان در معماری کلی ایجاد می کند. انواع مختلفی از لوازم جانبی وجود دارد که ما در اتصالات شیشه ای مانند لولا، اتصالات، اتصالات وصله و غیره استفاده می کنیم.

لولا پارتیشن طلایی
لولا پارتیشن طلایی
  690,000 تومان
کد کالا : LPG401
توضیحات بیشتر
لولا پارتیشن مشکی
لولا پارتیشن مشکی
  270,000 تومان
کد کالا : LBP401
توضیحات بیشتر
درزگیر پارتیشن
درزگیر پارتیشن
  260,000 تومان
کد کالا : DTE017
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن هوپه اصل
قفل پارتیشن هوپه اصل
  6,800,000 تومان
کد کالا : QFH004
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن طرح هوپه
قفل پارتیشن طرح هوپه
  2,100,000 تومان
کد کالا : QFT004
توضیحات بیشتر

انواع یراق آلات پارتیشن شیشه‌ای

چسب یو وی :  در واقع چسب یو وی از یراق آلاتی می‌باشد  که در هنگام نصب پارتیشن شیشه ای به آن خیلی نیاز است. از این نوع چسب ها در چسباندن شیشه ها به یکدیگر استفاده می‌شود به منظور استفاده از چسب یو وی باید قبل از انجام هر کاری انجام دهید دو لایه شیشه را خوب تمیز  کنید و کاملا شیشه‌ها را خشک کنید. سپس در مرحله بعدی محلی که قرار است توسط چسب  چسبانده شود را به درستی مشخص می نماییم. باید این مرحله را به درستی و با نهایت دقت انجام دهید تا پس از چسباندن شیشه ها به وسیله چسب یو وی، جدا سازی و کندن آن بسیار دشوار شود.
لولا پارتیشن شیشه ای : لولا یکی از مواردی است که در هنگام نصب پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. لولای پارتیشن شیشه‌ای برای متصل کردن درب های شیشه ای به فریم و یا برای اتصال درب شیشه ای به دیوار مورد استفاده قرار می گیرد.
آهن کشی/ شاسی کشی :  آهن کشی یکی دیگر از مهم‌ ترین یراق آلات پارتیشن شیشه‌ای می‌باشد  که نام دیگر آن شاسی کشی است و در قوطی‌ هایی با  سایز های 40 در 40 و یا 40 در 80 طراحی شده و در دهانه شبکه‌ های آهنی نصب می‌ شوند. گزینه اول در پارتیشن شیشه ای خوب نصب صحیح شاسی کشی است که می‌ تواند نتیجه نهایی فوق‌العاده‌ای را داشته باشد اما در برخی مواقع اجرای این دسته پارتیشن‌ های اداری از شاسی کشی الومینیومی استفاده می‌ شود.
استوپ : در واقع استوپ در هنگام نصب پارتیشن شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد و کمک زیادی در آسان‌تر باز و بسته کردن درب پارتیشن های شیشه ای می کند. استوپ ها در درب های پارتیشن های شیشه ای با سایز ۷۰ × ۳۰ کاربرد دارند و نصب می شوند و برای بهبود کارکرد و افزایش عمر این استوپ ها باید در فاصله های زمانی مشخصی آن ها را توسط روغن  مخصوص، روغن کاری کرد تا کارایی بهتر و طولانی تری داشته باشند.
دستگیره‌ی پارتیشن شیشه‌ای : دستگیره‌ هنگام نصب پارتیشن شیشه‌ای استفاده می‌شود. استفاده از این دستگیره ها در پارتیشن های شیشه ای علاوه بر راحتی در باز و بسته شدن درب می‌شود، نمای پارتیشن شیشه‌ای را نیز فوق‌العاده می‌سازد. این دستگیره ها  تنوع زیادی در طرح و مدل دارد. بهتر است هنگام انتخاب این یراق آلات به کیفیت آن توجه کنید.
قفل پارتیشن شیشه‌ای : قفل از لوازم مهم در زمان نصب پارتیشن های شیشه ای است که به دلیل افزایش امنیت و ایجاد حریم خصوصی نصب می‌شود هر چند اکثر کاربران برای پارتیشن های شیشه ای از قفل استفاده نمی کنند، اما برای اتاق جلسات، حمام شیشه ای و مکان هایی که فرد باید حریم خصوصی داشته باشد، استفاده از قفل ضروری است. قفل روی شیشه نصب می‌شود، بنابراین باید جنس و ظاهر مناسبی داشته باشد.

قیمت یراق آلات پارتیشن شیشه‌ای

عوامل مختلفی روی قیمت گذاری یراق آلات پارتیشن های شیشه ای تاثیر دارند. بنابراین نوع پارتیشن و مساحت آن و جنس، کیفیت نیز در معیار قیمت این یراق آلات بسیار مؤثر می‌باشد.  پارتیشن شیشه‌ای طبق استانداردها طراحی و تولید شده است و ساختار خوب آن باعث می‌شود نتیجه نهایی نصب پارتیشن شیشه‌ای فوق‌العاده شود. این قطعات از آلیاژ مرغوب تولید شده اند  و در برابر رطوبت کاملا مقاوم هستند.

اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح