09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

خرید قفل شیشه سکوریت با بهترین قیمت و کیفیت + 25 مدل جدید

قفل شیشه شکوریت و قفل درب سکوریت یا همان قفل سکوریت یکی از یراق آلات مهم برای درب های شیشه ای می باشد. در لیست زیر می توانید انواع قفل شیشه سکوریت مانند قفل گرد پارتیشنی ، قفل شیشه سکوریت ریلی ، قفل آنتی باکتریال شیشه سکوریت ، قفل مشکی شیشه سکوریت ، قفل مشکی پارتیشنی ، قفل بیضی پارتیشنی و انواع قفل وارداتی شیشه سکوریت ، قفل پایین درب شیشه ای یا قفل پایین شیشه سکوریت. انواع دیگر قفل درب شیشه ای ... را مشاهده کنید. همچنین جهت خرید قفل شیشه سکوریت و قفل درب سکوریت می توانید با بخش فروش فروشگاه یراق جو تماس بگیرید. جهت مشاهده سایر محصولات یراق پارتیشنی کلیک کنید .

قفل پارتیشن هوپه اصل
قفل پارتیشن هوپه اصل
  6,800,000 تومان
کد کالا : QFH004
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن طرح هوپه
قفل پارتیشن طرح هوپه
  2,100,000 تومان
کد کالا : QFT004
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن هوپه مشکی
قفل پارتیشن هوپه مشکی
  7,200,000 تومان
کد کالا : QHB005
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن مرونی نوا
قفل پارتیشن مرونی نوا
  3,400,000 تومان
کد کالا : QFH003
توضیحات بیشتر
قفل پارتیشن طرح فورما
قفل پارتیشن طرح فورما
  2,250,000 تومان
کد کالا : QCH004
توضیحات بیشتر
قفل دستگیره دار ثابت
قفل دستگیره دار ثابت
  1,900,000 تومان
کد کالا : QVM105
توضیحات بیشتر
قفل 105 وارداتی SPEED
قفل 105 وارداتی SPEED
  480,000 تومان
کد کالا : QSV105
توضیحات بیشتر
قفل 105 تهران یراق
قفل 105 تهران یراق
  250,000 تومان
کد کالا : QTA105
توضیحات بیشتر
قفل کمری قلبی
قفل کمری قلبی
  1,600,000 تومان
کد کالا : QGA215
توضیحات بیشتر
قفل کمری یک طرفه PIKO
قفل کمری یک طرفه PIKO
  305,000 تومان
کد کالا : QPA215
توضیحات بیشتر
قفل میله ای وارداتی
قفل میله ای وارداتی
  390,000 تومان
کد کالا : QKM006
توضیحات بیشتر

معرفی ، ویژگی ها و مزایای قفل شیشه سکوریت

بابت ایجاد ایمنی مناسب و کافی جهت درهای شیشه ای از قفل های مخصوصی استفاده می کنند که به نام قفل شیشه سکوریت شناخته شده اند. جنس این نوع از قفل ها از استیل ضد زنگ می باشد و به طور معمول با کلید باز و بسته می شوند اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی برخی از قفل ها با ریموت و ... هم باز و بسته می شوند. 
دربهای شیشه ای که به طور معمول از شیشه هستند از  جنس سکوریت می باشند  و یکی  ابزالات مهم که در بالا هم اشاره کردیم قفل می باشد و محل نصب آن در قسمت پایین، میانی یا بالای درب است. به منظور حفظ ایمنی درب های شیشه سکوریت، از قفل مخصوص شیشه سکوریت استفاده می شود. ساختار این قفل ها اصوال از استیل ضد زنگ بوده و معموال با کلید باز و بسته می شوند. قفل های سکوریت با سیستم امنیتی باالای خود، تضمینی برای آرامش مشتری به حساب می آیند و حتی برخی از آن ها برای باز شدن به سیستم هایی مثل کارت، رمز، اثر انگشت، ریموت، بلوتوث و وای فای مجهز شده اند. برخی دیگر از مدل های پیشرفته تر حتی به امکاناتی همچون شب بند، قفل اتوماتیک، قفل دوبل، آالرم هشدار (ضد سرقت، ضد حریق و ضد ضربه) و ... مجهز می باشند. قفل های سکوریت دارای تنوع بسیار زیادی بوده و برای هر سلیقه ای قابل عرضه می باشند.
برخی از ویژگی های قفل های شیشه سکوریت
1- جنس استیل و ضد زنگ بودن آن
2- باز و بسته شدن راحت با کلید
3- امنیت بالا
4- مجهز به کارت رمز،اثر انگشت ریموت
5- دارای وای فا و بلوتوث
6- مجهز به قفل اتوماتیک
7- مجهز به قفل دوبل 
8- دارای آلارم هشدار(ضد سرقت، ضد حریق، ضد ضربه)
قفل های سکوریت در مدل ها ، انواع ، و ابعاد مختلفی می باشند و دارای تنوع بالایی هستند ومناسب با هر نوع سلیقه ای قابل ارائه اند. 

انواع قفل شیشه سکوریت و قفل درب شیشه ای

قفل دستگیره دار فرودگاهی
قفل پارتیشن مرونی ایتالیا
قفل پارتیشن هوبه
قفل 105
قفل گرد پارتیشنی
قفل بیضی پارتیشنی
قفل آنتی باکتریال شیشه سکوریت
قفل مشکی پارتیشنی
قفل مشکی شیشه سکوریت

قفل دستگیره دار فرودگاهی

اولین مورد و نمونه از انواع قفل های شیشه سکوریت که به توضیح آن می پردازیم  ، قفل فرودگاهی می باشد که  از میزان امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این قفل ها به طور معمول مناسب شیشه های با قطر ۱۰-۱۲ میلیمتر می باشد  و برای درب های داخلی و بیرونی کاربرد دارند. جنس این قفل ها از استیل ضد زنگ بوده و اجزای داخلی آن ها از آلومینیوم ضد زنگ می باشند. جاساز این قفل، در وسط درب نصب می شود،  به این صورت که از داخل به وسیله شاسی و از بیرون به وسیله کلید قفل می شود. همچنین این نوع قفل ها کاربرد بسیار زیادی در پارتیشن های شیشه ای دارند. خود قفل های فرودگاهی دارای نمونه و مدل هایی نیز می باشند .

قفل پارتیشن مرونی ایتالیا

: این قفل های در رنگ ها و ظواهر گوناگونی تولید می شوند. ساختار این قفل ها به گونه ای است که هم برای درب های چوبی و هم برای شیشه به کار می روند و  این قفل ها در دو نوع nova meroni و forma meroni تولید و عرضه می شوند.

قفل پارتیشن هوبه

: این مدل قفل ها یکی از بهترین نمونه های فرودگاهی قفل های پارتیشن می باشند که با پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات و دانش حال حاضر در سوئیس ساخته و تولید و عرضه می شوند. این قفل ها از جنس ضد زنگ بوده و دارای زبانه بسیار نرمی می باشند. از علل پرفروش بودن این قفل ها می توان به ظاهر زیبا و کیفیت بسیار بالایی که دارند اشاره کرد 

قفل ۱۰۵ شیشه سکوریت

این قفل ها با نام قفل پایین هم در بازار شناخته شده می باشند که این نوع قفل ، در دو نوع قفل ۱۰۵ آلمانی و قفل ۱۰۵ فرانسه تولید و عرضه می شوند و هر یک از آن ها به زیر شاخه های دیگری از لحاظ برند و جنس تقسیم می شوند. این قفل ها برای لنگه های متحرک درب های شیشه سکوریت نصب می گردند. گفتنی است که جاساز فرانسه قابلیت نصب جاساز آلمانی را دارد اما جاساز آلمانی قابلیت نصب جاساز فرانسه را ندارد.

قفل برقی شیشه سکوریت

در قفل های برقی شیشه سکوریت مگنتی براکت های مخصوصی برای نصب بر روی درب شیشه ای نصب شده است. که وجود آنها بر روی قفل برقی مگنتی، باعث شده که دیگر به وجود براکت جداگانه بر روی درب شیشه ای سکوریت نیازی نباشد. مدل برقی قفل شیشه سکوریت جزء انواع جدید قفل های برقی شفتی یا مگنتی می باشد که برای نصب شدن روی انواع مختلف درب شیشه ای سکوریتی، کاملا مناسب می باشد. قفل های برقی شیشه سکوریت، قسمت های اصلی قفل و صفحه را دارا می باشند که هر کدام از این قسمت ها براکت U سرخود، را دارد. 
روش نصب این بافت‌ها بدین شکل است که قسمت اصلی قفل بر روی بخش ثابت درب شیشه ای و قسمت دوم آن بر روی بخش متحرک در نصب می شود. از لحاظ امنیت قفل برقی شیشه سکوریت بسیار مطمئن می باشد و از امنیت بالایی برخوردار می باشد و همچنین دارای تحمل فشار بالایی هم می باشد. اگر بخواهیم از ویژگی ها و مزیت های این نوع قفل بیان کنیم می توانیم به مورد های زیر اشاره کنیم:
اولین مورد اینکه امکان ریموت دار کردن قفل در این مدل وجود دارد، دارای سنسور وضعیت قفل می باشد.به سنسور وضعیت درب مجهز است.دارای براکت U بر روی قفل درب می باشد.به جامپر برای تنظیم زمان تاخیر قفل تجهیز شده است.می‌تواند بدون نیاز به نصب براکت، به سیستم های مختلف کنترل تردد اتصال پیدا کند و همینطور قابلیت نصب بر روی انواع مختلف درب های شیشه ای مانند سکوریت و میرال، درب کتیبه ای و… را دارد.
نوع دوم قفل  های شیشه سکوریت که به توضیح آن خواهیم پرداخت قفل دیجیتال می باشد. قفل دیجیتال جهت نصب بر روی درب های ضد سرقت کاربرد دارد و از امنیت بسیار بالایی نیز برخوردار  می باشد. از مزایای این قفل نیز میتوان به قابلیت  دسترسی به قفل دیجیتال توسط رمز، کلید لمسی و ریموت کنترل ، مجهز به قفل اتوماتیک ، مجهز به سیستم ضد سرقت ،  مجهز به سیستم اعلان حریق و ... اشاره نمود .
نصب قفل شیشه سکوریت حتما باید در در طی فرآیند ساخت بر روی درب نصب شود. به دلیل اینکه تنها زمانی که می توان شیشه سکوریت را سوراخ نمود، همان زمان ساخت می باشد و پس از اتمام مراحل ساخت، دیگر نمی توان برای قفل شیشه سکوریت، روی آن سوراخ ایجاد نمود.
هر گونه تلاشی برای ایجاد سوراخ یا تغییرات روی شیشه های سکوریت که مراحل ساخت آن به پایان رسیده ، می‌تواند باعث آسیب رسیدن جدی و درب و قفل شود. به همین دلیل می باشد که هر تغییری که خواهان آن می باشیم که بر روی قفل شیشه سکوریت انجام شود، قبل از نصب درب و در کارخانه انجام می گردد. پس از اینکه عملیات و مراحل مخصوص همانند سوراخکاری و تغییرات لازم بر روی دربهای شیشه ای انجام شد آن را به محل نصب، منتقل کرده و توسط متخصین در این حوزه ، درب های شیشه ای در قسمت ورودی مورد نظر نصب خواهند شد. 
همواره باید به این نکته توجه داشته باشیم که انجام امور مربوط به قفل و کلید برای هرگونه درب را به متخصصان در این رشته بسپاریم و از سپردن این مراحل به افرادی که از تجربه کافی برخوردار نمی باشند خودداری کنیم. 

قفل شیشه سکوریت ریلی

یکی از انواع دیگر قفل شیشه سکوریت ، قفل شیشه سکوریت ریلی می باشد . ازقفل های زیر می توان با عنوان قفل شیشه سکوریت ریلی استفاده کرد .
قفل ۱۰۵ وارداتی ، ۱۰۵ ایرانی ، ۱۰۵ المان ، ۱۰۵فرانسه ، قفل برقی شیشه ، قفل فریم لت ، قفل کلنگی ایرانی و وارداتی و قفل شب بند
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح