09909777085
پیغام در واتساپ
تماس تلفنی
امروز سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
44385483
09909777085

یراق نرده استیل با بهترین قیمت و کیفیت + 40 مدل جدید

نرده استیل یکی از ابزار آلاتی می باشد که امروزه بسیار پر کاربرد می باشد و در صنعت ساختمان سازی و دیگر صنایع وابسته بسیار استفاده می شود. 
از دلایلی که از نرده استیل استفاده می شود می توان به دلیل این موضوع باشد که قابل استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد و همانند دیگر یراق آلات مناسب شرایط خاصی نمی باشد و قابل استفاده در بیشتر مکان ها می باشد. همچنین دلیل دیگری که می توان به آن اشاره کرد برخورداری از مقاومت بالا و استحکام آن می باشد . یراق نرده استیل همانند نامش از استیل ساخته می شود اما در بعضی مواقع آلیاژهایی همانند نیکل؛ کروم، منیزیوم و ... نیز در این نوع یراق استفاده می شود.  به کار بردن نیکل در براق نرده استیل باعث می شود که خاصیت ضد زنگ بودن این نوع یراق را افزایش دهد. یراق نرده استیل در طرح ها و مدل های مختلف و بنا به سلیقه ی خریدار طراحی و ساخته می شود. 
از براق آلاتی جهت تکمیل یراق نرده استیل استفاده می شود که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت . در این صفحه می توانید انواع یراق استیل را مشاهده کنید. 
چاکدار و ناخنی 38
چاکدار و ناخنی 38
  9,000 تومان
کد کالا : NCN008
توضیحات بیشتر
چاکدار و ناخنی 51
چاکدار و ناخنی 51
  55,000 تومان
کد کالا : NFH008
توضیحات بیشتر
توپی تخم مرغی 25
توپی تخم مرغی 25
  65,000 تومان
کد کالا : NTT008
توضیحات بیشتر
آسانسوری 25 ته باز
آسانسوری 25 ته باز
  15,000 تومان
کد کالا : NAB008
توضیحات بیشتر
آسانسوری 38 ته بست
آسانسوری 38 ته بست
  17,000 تومان
کد کالا : NAT008
توضیحات بیشتر
آسانسوری ناخنی تخت
آسانسوری ناخنی تخت
  30,000 تومان
کد کالا : NNT008
توضیحات بیشتر
فین گلس دو شاخ وسط
فین گلس دو شاخ وسط
  1,300,000 تومان
کد کالا : NVS008
توضیحات بیشتر
فیکس پوینت استیل 304
فیکس پوینت استیل 304
  280,000 تومان
کد کالا : NBF008
توضیحات بیشتر

لوله استیل

یکی از یراق آلات نرده استیل لوله استیل می باشد. این لوله ها در سایز های مختلف اعم از لوله 16 استیل که به صورت لوله افقی و عمودی بین پایه های استیل استفاده و کاربرد دارد , 38 استیل به عنوان پایه استیل و 51 استیل در جهت هند ریل و پایه استارت نرده استفاده می شود . این نوع لوله ها دارای سایز های دیگری هم می باشند که در جهت مصارف دیگر قابل استفاده می شود. برای مثال : لوله 25 استیل در جهت حفاظ بانکی - لوله 76 استیل در جهت نمای اسپایدر و لوله 102 استیل هم همانند سایز 76 در نمای اسپایدر. 

حلقه استیل

 این نوع یراق وابسته به نرده استیل در جهت نصب و اتصال لوله های 16 استیل به بدنه پایه های استیل قابل استفاده و در دو نوع  پرسی و جوشی موجود می باشد که استفاده از نوع جوشی این نوع حلقه استیل جهت بالا بردن استحکام نرده استیل می باشد.
حلقه های استیل توسط پیچ های  نیم سانت لوله های استیل را متصل و محکم می کند.

ناخنی و کلاهک

یکی دیگر از یراق آلات نرده استیل ناخنی و کلاهک می باشد . ناخنی و کلاهک قطعه ای می باشد که پایه های استیل را به لو له اصلی نرده متصل و کلاهک نیز قطعه ای می باشد که  در قسمت زیر ناخنی و بین پایه استیل و ناخنی قرار می گیرد.

پایه استارت

مورد بعدی از یراق آلات نرده استیل پایه استارت می باشد . پایه استارت لوله ای می باشد که در ابتدای نرده به کار برده می شود و با توجه به قطر خارجی لوله های استفاده شده در نرده استیل از سایز ها و قطرهای مختلف با توجه به قطر لوله ها از  این نوع از پایه ها استفاده می شود. پایه استارت خود از چند قسمت تشکیل میشود.  

گوی یا همان سر نرده استیل

گوی یا همان سر نرده استیل که یک  قطعه ای شبیه کره می باشد  که جهت زیبایی بیشتر و همچنین دستگیره بر روی پایه های استارت نرده نصب می شود و دارای سایز های مختلفی می باشد و جهت اتصال نیازمند پایه می باشد.

پایه گوی

پایه گوی که جهت اتصال پایه استارت به نرده استیل می باشد. 

نعلبکی استیل

نعلبکی استیل که در زیر پایه های نرده استفاده و موجود در سایزهای 38 و 51 می باشد.

زانویی 51 و زانو 38

زانویی هم یکی از یراق آلات نرده استیل می باشد که برای متصل کردن دسته ی نرده به پایه استارت مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک متصل و رابط نیز شناخته شده می باشد .  یک سر این زانو برای پیچ شدن به دیوار یا زمین می باشد و سر دیگر آن لوله 51 را در خود جای می دهد و انجام این کار باعث استحکام لوله می شود. 

پایه نصب از بغل

یراق الات بعدی نرده استیل که یکی از مهمترین و پر کاربردترین اجزا می باشد پایه نصب از بغل می باشد. . این نوع یراق بر روی دیوار قرار می گیرد  و کاربردی  در جهت پله هایی می باشد که  دارای عرض کمی می باشد .این پایه لوله استیل 51 و یا 38 را محکم نگه می دارد.

در پوش

درپوش هم در جهت پوشانندن قسمت انتهایی لوله که باز می باشد کاربرد دارد . هنگام استفاده از درپوش از ورود اشیا به قسمت انتهای نرده جلوگیری می شود. این قطعه از جنس استیل 304 است و بسته به لوله مورد استفاده در سایز های 38 یا 51 استفاده می شود. 
اطلاعات تماس
دفتر مرکزی : اکباتان، خیابان نفیسی، کوچه کیوان، جنب هواپیمایی وارش
تلفن مرکز تماس: 09909777085 و 02144385483
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه یراق جو (بورس یراق آلات شیشه سکوریت) می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح